چشم یار ، اولین مرجع تخصصی آنلاین

آموزش و پرورش اسکراب نرس چشم پزشکی

شکوه شیخی پور مدرس اسکراب نرس چشم پزشکی

قوانین و مقررات

قوانین و مقررات

چکیده :

سایت چشم یار دات کام در این بخش ، به قوانین و مقررات ، نکات مهم و ویژه در عضویت و خرید اشاره نموده است ، همچنین توضیحات و آموزش های جامع و گویایی در خصوص قوانین عمومی ، قوانین مربوط به کاربران ، قوانین مربوط به عضویت ، قوانین مربوط به خرید محصولات و کپی رایت و قوانین دیگر بیان نموده است . در این صفحه می خوانیم ...

به اشتراک بگذارید

print
چاپ صفحه
send-to-friend
ارسال به دوست
wish
افزودن به لیست علاقه مندی

امتیاز شما به این مطلب

تعداد امتیازها: 1

قوانین و مقررات سایت چشم یار

قوانین و راهنمای چشم یار

مجموعه چشم یار فعالیت خود را در آذرماه سال 1395 با هدف ارتقاء سطح سلامتی و بهداشت فردی و اجتماعی و ارائه مطالب ویژه و تخصصی در زمینه چشم پزشکی ، بر اساس قوانین و مقررات حاکم بر نظام جمهوری اسلامی ایران و قانون تجارت الکترونیک آغاز نموده است . کاربران عزیز و گرامی لطفاً موارد زیر را جهت استفاده بهینه از محصولات ، خدمات و محتویات سایت چشم یار دات کام به دقت ملاحظه فرمایند .


قوانین عمومی

کلیه کاربرانی که قصد عضویت و خریداری از سایت را دارند ، موظفند صفحه قوانین و مقررات را کامل مطالعه و سپس اقدام به عضویت و خرید نمایند .عضویت در سـایت و یا خرید از آن به منزله مطالعه و قبول شرایط خرید و قوانین و مقـررات جـاری مربوطه می باشد . محتویـات این صفحه ( قوانین و مقررات ) در هر زمانی قابل تغییر است و این حق برای سایت چشم یار محفوظ بوده که بدون اطلاع و هماهنگی قبلی اقدام به، به روزرسانی و یا تغییر در محتوای این صفحه کند .

بازدید کنندگان و کاربران موظف هستند که به صورت دوره ای به این صفحه مراجعه کرده تا از تغییرات احتمالی در قوانین آگاه شوند.  همچنین چشم یار ، بعد از هر بار به روزرسانی ایمیل خبری مبنی بر تغییرات در این صفحه را به کاربران سایت ارسال خواهد کرد.

قوانین و راهنمای مربوط به عضویت و کاربران

ماده 1 :  بازدید کنندگان گرامی برای عضویت در سایت چشم یار دات کام ، استفاده از دانلودهای رایگان و خرید محصولات ، باید ابتدا به قسمت عضویت مراجعه نمایند . در این مرحله با وارد کردن اطلاعات لازم مانند نام و نام خانوادگی، شماره موبایل ، رمز عبور ، آدرس پست الکترونیکی، لینک تایید عضویت برای آنان ارسال می‌گردد که با کلیک نمودن آن، مراحل عضویت را کامل و تایید می نمایند.

تبصره 1 : کاربر باید رمز عبور و نام کاربری خود را حفظ نموده و چنانچه آن را فراموش کند، می‌تواند به پنجره ی عضویت مراجعه نموده و با انتخاب گزینه : رمز عبور خود را فراموش کرده ام ، مراحل دریافت رمز جدید را پیگیری نماید . 

تبصره 2 : مسئولیت حفظ و مراقبت از شناسه کاربری و کلمه عبور منحصراً بر عهده کاربر خواهد بود و چشم یار از این جهت مسئولیتی نخواهد داشت.  

تبصره 3 : کاربر باید آدرس پست الکترونیک خود را به همراه سایر اطلاعات درخواستی را به جهت بالابردن سطح ارائه خدمات به کاربران را به ‌طور صحیح اعلام نموده و مسئولیت ثبت اشتباه و یا خلاف واقع بر عهده شخص کاربر می باشد.

تبصره 4 : عضویت در چشم یار رایگان می باشد .

تبصره 5 : کلیه اطلاعات وارد شده درچشم یار توسط کاربر، کاملاً محرمانه تلقی شده و نزد چشم یار محفوظ می باشد و به هیچ فرد حقیقی و یا حقوقی مگر با مجوز رسمی و قانونی ارائه نمی گردد.           

تبصره 6 : سایت چشم یار دات کام به اطلاعات مخفی یا خصوصی کاربران که از خدمات چشم یار استفاده می کنند، احترام گذاشته و از آن محافظت مینماید.                                                     

تبصره 7 : افراد بالای 18 سال تمام حق خرید در چشم یار را دارند. خرید برای افراد بین 15 تا 18 سال با اجازه ولی و یا قیم امکان‌پذیر و معتبر است. افراد زیر 15سال، حق خرید در سایت را ندارند.     

تبصره 8 : هر کاربر حقیقی یا حقوقی حق دارد صرفاً یک حساب کاربری در چشم یار دات کام ایجاد نماید. بدیهی است ایجاد بیش از یک حساب کاربری به عنوان تخلف محسوب خواهد شد و این حق برای چشم یار محفوظ است که در هر زمان و بدون اطلاع قبلی اقدام به مسدود کردن حساب های کاربری جعلی یا تکراری نماید و در صورت ملاحظه IP  مورد نظر بلاک می گردد .

قوانین و راهنمای مربوط به خرید محصولات ، خدمات ارائه شده و کپی رایت

ماده 2 :  محصولات ، خدمات و محتویات سایت چشم یار دات کام ، تنها برای استفاده شخصی و غیر تجاری شما عرضه شده است. هر گونه سوء استفاده از این اطلاعات پیگرد قانونی داشته و هیچ فرد حقیقی، حقوقی یا وب سایتی به هیچ عنوان نمی تواند از اطلاعات موجود در سایت برای فروش، تولید مجدد یا ایجاد ترافیک در وب سایت خود استفاده کند .

( حق استفاده از محصولات ، خدمات و محتویات چشم یار صرفاً با شخص خریدار و استفاده کننده می باشد و استفاده دو یا چندین نفر از یک محصول شرعاً و قانوناً حرام بوده و برخلاف قوانین و مقررات چشم یار می باشد و متعاقباً پیگیری قانونی دارد )

در صورت تمایل به استفاده از محصولات ، خدمات و محتویات چشم یار جهت مقاصد تجاری حتماً باید از قبل ما را مطلع ساخته و با مدیریت چشم یار هماهنگی های لازم در خصوص همکاری در فروش صورت گیرد .

تبصره 1 : هر گونه کپی و انتشــار محصولات ، خدمــات و محتویــات متعلق به چشم یار شرعــاً و قانونــاً حرام بوده و برخلاف قوانین و مقررات جاری مربوطه می باشد و در صورت مشاهده مراتب از مبادی مربوطه توسط چشم یار مورد تعقیب قانونی قرار می گیرد .

تبصره 2 : کاربران چشم یار دات کام نهایت دقت را نمایند که محصولات ، خدمات و محتویات متعلق به چشم یار را از این سایت تهیه و خریداری نمایند . ( به جهت امکان استفاده از پشتیبانی ، بونس های موجود و خدمات مشاوره ای بعد از خرید )

تبصره 3 : کــاربر قبل از خرید می بایستی توضیحــات قبل از خرید مـحصول را بطور کامل و بــا دقت ، مطالعــه نمــاید و سپس بعــد از تایید قوانین و مقررات جاری چشم یار اقدام به خرید محصول نماید .

تبصره 4 : ورود کاربران به چشم یار هنگام استفاده از پروفایل شخصی به معنای آگاه بودن و پذیرفتن شرایط و قوانین و همچنین نحوه استفاده از خدمات چشم یار است. توجه داشته بـــاشید که ثبت سفــارش نیز در هـر زمـــان به معنـی پذیرفتن کــامل کــلیه شــرایط و قوانین سایت از سوی کاربر است.

تبصره 5 : کاربر پس از خـــرید محصول ، می توانــد با مراجعـه به سفــارشــات من از پروفـــایل خود ، از محصــول خریــداری شده استفــــاده نماید . ( این محصـول همیشه قابل دانلود شدن می باشد )

تبصره 6 : کاربر با خرید محصولات دانلودی از چشم یار دات کام ، به میزان 20% مبلغ پرداختـی شارژاضافه درکیف پول دریافت می نماید که می تواند برای خرید دیگر محصولات دانلودی سایت از آن استفاده نماید .

تبصره 7 : در صورت بروز هر گونه مشکل پس از خرید کاربر می تواند از طریق پل های ارتباطی چشم یار مراتب را پیگیری نماید .

تبصره 8 : پس از اتمام عملیات خرید، امکان انصراف از خرید بر اساس نوع گارانتی عودت وجه هر محصول متفاوت می باشد که در صفحه هر محصول حسب مورد قید شده است .

تبصره 9 : کاربر با تمامی کارت های هر یک از بانک ها می تواند از درگاه سایت اقدام به خرید آنلاین نماید و تفاوتی ندارد که کارت شما متعلق به کدام بانک باشد فقط داشتن رمز دوم برای خرید الزامی است .


قوانین دیگر

ماده 3 : چشم یار دات کام تحت هیچ شرایطی مسئولیت تاخیر یا عدم کارکرد سایت را که می تواند ناشی از مشکلات اینترنتی، نیروی انسانی، عوامل طبیعی، خرابی تجهیزات کامپیوتری، مخابراتی و... باشد را بعهده نمی گیرد .

ماده 4 : برای تماس با چشم یار دات کام ، فقط روش ها و آدرس های ایمیل ذکر شده در بخش تماس با مــا مجاز می باشند. اگر می خواهید برای ما پیامی بفرستید فقط به این آدرس ها ایمیل ارسال نمایید .

ماده 5 : چشم یار دات کــام ممکن است دارای لینک‏‌هایی به ســایت‌های دیگر ( جهت همکاری در فروش ) باشد. این ســایت‏‌ها تحت کنترل چشم یار نیستند و هیچ مسئولیتی در قبال محتویات این سایت‏‌ها شامل  چشم یار نمی باشد  . این لینک‏‌ها برای سهولت شما فراهم گریده شده است و وجود هر یک از این لینک‏‌ها به معنی تائید یا هر نوع ارتباط ما با اداره کنندگان آنها نیست .

ماده 6 : چشم یار دات کام در هیچ نقطه‏‌ای از کشور نمایندگی و یا سایت دیگری ندارد و کلیه خدمات قابل ارائه از طریق سایت مرکزی پردازش می‏‌شود. لطفاً در صورت مشاهده هر گونه تخلفی از این دست، مراتب را جهت پیگرد قانونی به چشم یار اطلاع دهید


توجه: جهت آشنایی بیشتر با بخش های سایت چشم یار نظیر: عضویت، ورود کاربران، نحوه ی دانلود فایل ها و محصولات و غیره و ارتباط با صفحه راهنمای سایت کلیک نمایید.


با تشکر از توجه و دقت شما نسبت به مطالعه ی قوانین و راهنمای چشم یار

مراقب سلامتیت باش چون خیلی مهمه !

مشتاقانه منتظر ارسال نظرات ، پیشنهادات و ایمیل های شما همراهان عزیز و گرامی در تمامی بخش ها هستیم - چشم یار

دوستدار شما شکوه شیخی پور

موضوعات پربازدید

افراد موفق کارهایی کرده اند که مردم عادی از انجام آن شانه خالی می کنند. علاقمندان موضوعات زیر را دنبال می کنند . آیا شما هم بدنبال افزایش سطح آگاهی خود هستید...
چشم یارشکوه شیخی پورقوانین و مقرراتچشم_یارشیخی_پورقوانین_و_مقرراتاسکراب_نرسپرستار_اتاق_عملدوره_اسکراب_نرس_چشمکمک_جراحقوانین و مقررات چشم یاردوره چشم یار شکوه شیخی پور

مطالب بسیار مفید

با صرف مطالعه چند دقیقه ای مطالب بسیار مفید زیر گامی به سوی پیشرفت و افزایش سطح آگاهی خود بردارید . شاید دیگر هیچ وقت این فرصت فراهم نگردد .

خوانندگان این مطلب از محصولات زیر استقبال کرده اند

نظرات کاربران

مشتاقانه منتظر ارسال نظرات شما همراهان عزیز و گرامی در خصوص مطلب بالا هستیم . با شرکت در این تبادل اطلاعات ، گامی به سوی پیشرفت و افزایش سطح علمی جامعه برداریم .

برای ارسال نظر باید عضو سایت باشید، اگر قبلا در سایت ثبت نام کرده اید اینجا را کلیک کنید.

captcha Refresh

عضویت در خانواده چشم یار

ورود به دنیای اسکراب نرس های چشم پزشکی

امروزه بواسطه رشد چشم گیر و سریع علم چشم پزشکی در دنیا، رونمایی از دستگاه های مدرن چشم پزشکی، تجهیزات و ابزارآلات مربوطه و استانداردهای جهانی شاهد پیشرفت های بزرگ و عظیمی در این عرصه می باشیم، لیکن دستگاه ها و روتین های قدیمی کم کم جای خود را به تکنولوژی های جدید داده است. شایسته است دانشجویان، محققان، دانش پژوهان، فعالان و علاقمندان به فیلد چشم پزشکی از منابع معتبر موجود در این زمینه سطح علم و آگاهی خود را افزایش دهند و مطابق با استانداردهای جهانی گام بردارند. در این راستا با عضویت در خبرنامه چشم یار مجوز ورود خود را به دنیای اسکراب نرس های چشم پزشکی صادر کنید .

با دنیای اسکراب نرس های چشم پزشکی همگام و همدل شوید!

همراه با چشم یار در دنیای آموزش و فیلد چشم پزشکی

چشم یار ، چشم سوم شما در اتاق عمل
شکوه شیخی پور | مدیر سایت چشم یار من شکوه شیخی پور ، مدرس اسکراب نرس چشم پزشکی ، اصول ، ابزارآلات و استانداردهای اتاق عمل چشم پزشکی ، فارغ التحصیل از رشته پرستاری با 15 سال سابقه کار مرتبط ( 8 سال در فیلد چشم پزشکی ) و سابقه حضور موفق و نقش کلیدی در بیش از 15000 عمل موفق چشم پزشکی ، حامی همراهان عزیز و گرامی سایت چشم یار در رسیدن به اوج و نیل به افق های درخشانشان

پل های ارتباطی با چشم یار

ارتباط شما با چشم یار همواره باعث دلگرمی و خوشحالی ماست .

جهت ارتباط مستقیم و مکاتبه با چشم یار می توانید از روش های تماس زیر استفاده نمایید :

ایمیل چشم یار ایمیل : [email protected]

                                                                                                                   تلگرام چشم یار پشتیبانی موبایل و تلگرام : 09392482795